Atrakcje weselne – pokaz sztucznych ogni

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Pokaz sztucznych ogni na weseluPrzyszli małżonkowie organizując swój ślub i wesele dokładają wszelkich starań, aby ten dzień był wyjątkowy i na długo pozostał w pamięci nie tylko ich, ale również wszystkich zaproszonych gości. Rodzina i przyjaciele powinni się świetnie bawić tego wieczoru. To przede wszystkim z myślą o nich organizowane są wszelkie zabawy i atrakcje, które mają uświetnić weselne przyjęcie. Oryginalny pierwszy taniec Pary Młodej, czekoladowe fontanny, a także zabawy z wodzirejem z pewnością będą dobrze odebrane przez gości. Jednakże świetnym sposobem na uatrakcyjnienie wesela coraz częściej stają się pokazy fajerwerków. Co jednak trzeba wiedzieć na ten temat?

Przede wszystkim chcąc zorganizować pokaz sztucznych ogni, należy uprzednio dowiedzieć się czy w miejscu, gdzie odbywać się będzie przyjęcie weselne jest w ogóle taka możliwość. Istnieje ewentualność, że wewnętrzne przepisy nie pozwalają na pokazy sztucznych ogni. Jeśli jednak nie ma żadnych przeszkód wówczas można przystąpić do działania. Mimo wszystko najlepszym rozwiązaniem będzie wynajęcie profesjonalnej firmy, która taki pokaz przygotuje. Para Młoda i jej rodzice zyskają pewność, że wszystko odbędzie się bezpiecznie, a żaden z zaproszonych gości nie dozna uszczerbku na zdrowiu. Co więcej, profesjonaliści sami od początku do końca zajmą się wszystkim, zapewniając również niezapomniane doznania estetyczne. Niestety pokaz fajerwerków ma swoje wady, a największą z nich jest koszt. Zwykle zaczyna się on od ok. 2000zł, a cały pokaz potrwa zaledwie 5 minut. Oczywiście ceny mogą być bardzo zróżnicowane, jednakże mimo to będą one dość wysokie i nie każdy może sobie pozwolić na taką właśnie atrakcję.Lampiony na przyjęciu weselnym

Niemniej jednak istnieje tańszy sposób na uatrakcyjnienie wesela. Są to coraz bardziej zyskujące na popularności świetlne lampiony. Mogą one mieć kształt papierowych kul, serc, lub też walców i działają na zasadzie balonów lotniczych. Należy podpalić umieszczony w nich materiał łatwopalny i poczekać, aż lampion wypełni się ciepłym powietrzem i zacznie unosić się do góry. Lampionów można wypuścić nawet kilkanaście wówczas efekt jest naprawdę niesamowity. Takie widowisko można podziwiać nawet przez 20 minut. Cena lampionu waha się w granicy od 2zł-5zł. Nie jest to zatem duży wydatek.

Bez wątpienia każda para planująca ślub i wesele chce, aby wszystko było idealnie, wręcz jak z bajki. Warto wówczas zastanowić się nad przygotowaniem pokazu sztucznych ogni bądź też zakupie większej ilości świetlnych lampionów i wypuszczenie ich o północy. Goście na pewno będą mile zaskoczeni. Tanie pokazy pirotechniczne ślubne, oprawa Pierwszego Tańca.

0
0