Awangardowa suknia ślubna

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Awangardowe suknie ślubneSuknia ślubna dla każdej kobiety jest bardzo ważna. Kreacja ta musi być wyjątkowa i oryginalna. W danym modelu Panna Młoda powinna czuć się wygodnie i komfortowo. Wybór sukni zapewne będzie niełatwym zadaniem. Można zdecydować się na klasyczną suknię ślubną bądź też zaskoczyć wszystkich zaproszonych gości, a także przyszłego męża awangardową kreacją. Jest to jednak propozycja dla pań nieco odważniejszych, które w dniu swojego ślubu chcą prezentować się oryginalnie, a ich suknia ma na długi czas pozostać w pamięci wszystkich uczestników przyjęcia weselnego. Czy warto zatem zdecydować się na awangardową suknię ślubną?
Awangardowa suknia ślubna często określana jest mianem prowokacyjnej. Powodem tego jest oczywiście krój takiej właśnie kreacji – dominują duże dekolty, asymetryczne cięcia, a także liczne dodatki takie jak kryształy czy też pióra. Ponadto tego rodzaju suknie zaskakiwać mogą nietypowym dla ślubnej kreacji kolorem – czerwonym, pomarańczowym, niebieskim, zielonym, fioletowym. Jak już zostało wspomniane, są to propozycje dla pań, które lubią eksperymentować z modowymi nowościami, włączyć w to oczywiście należy suknie ślubne. Jeżeli Panna Młoda nie chce zaprezentować kreacji ślubnej w odważnym kolorze, wówczas zdecydować się może na suknię białą, którą zdobić będą wyhaftowane kwiaty w ciemniejszych barwach, np. czarnych lub bordowych. Takie suknie ślubne najczęściej wybierają indywidualistki, które lubią wyróżniać się spośród tłumu. Właśnie dlatego decydują się na kreacje nieco bardziej ekstrawaganckie, szokujące. To szczególnie z myślą o takich paniach powstają awangardowe suknie ślubne. Warto dodać, że w ostatnim czasie cieszą się one rosnącą popularnością.Awangardowe kreacje ślubne

Taka nietypowa suknia ślubna z pewnością będzie krokiem w stronę zerwania z utartymi schematami, gdzie Panna Młoda prezentowała się w śnieżnobiałej sukni ślubnej o skromnym fasonie. Wiele kobiet nawet nie zastanawia się nad wyborem sukienki do ślubu w kolorze, jednakże jeśli jest taka możliwość, świetnym rozwiązaniem będzie przymierzenie, np. czerwonej, awangardowej kreacji. Być można okaże się ona tą jedyną i najpiękniejszą. Ciekawostką jest fakt, że w niektórych kulturach, czerwień jest kolorem przeznaczonym właśnie dla Panny Młodej.

Jeśli Panna Młoda zdecyduje się na klasyczną suknię ślubną, wówczas można podkreślić ją awangardowymi dodatkami w kontrastujących barwach. Mowa tutaj o wyszukanych butach, pięknym kapeluszu czy też rękawiczkach w nietypowym kolorze. Każdy jednak dodatek powinien być odpowiednio i starannie dobrany do ślubnej sukni.

2
0