Bielizna ślubna – biustonosz

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Bielizna pod suknię ślubnąPo wybraniu najpiękniejszej sukni ślubnej, trzeba przystąpić do poszukiwań odpowiedniej bielizny, ponieważ to właśnie do kreacji należy dopasować bieliznę, a szczególnie biustonosz. Bielizna jest bardzo ważnym elementem, dlatego też nie można przejść obok niej obojętnie. Musi ona podkreślić każdy atut kobiecego ciała, a także sprawić, że ewentualne niedoskonałości zostaną ukryte. Alternatywą dla biustonoszy coraz częściej stają się seksowne gorsety. Jednakże wiele pań pozostaje właśnie przy biustonoszach. Jak zatem wybrać biustonosz do sukni ślubnej?

Otóż zadanie to wcale nie jest takie łatwe. Co więcej, w dalszym ciągu wiele kobiet ma problem z dopasowaniem odpowiedniego biustonosza. W tym jednak pomoże brafitterka. Kiedy już jednak będziemy wiedzieć, jaki rozmiar biustonosza jest odpowiednim, wówczas można rozpocząć poszukiwania właściwego modelu. Innym bowiem wzór należy wybrać, gdy suknia ma duży dekolt, a inny gdy będziemy mieć odkryte ramiona itd. Oczywiście można w ogóle zrezygnować z biustonosza, jednakże znaczna ilość kobiet robi to niechętnie. W dniu swojego ślubu trzeba się przede wszystkim czuć komfortowo, dlatego też nie ma konieczności rezygnowania z tego elementu bielizny.

Bez trudu wybierzemy biustonosz do sukni, która nie ma ramiączek, ponieważ on również nie może mieć ramiączek. Wiele modeli ma możliwość ich odpięcia. Dodatkowo jednak biustonosz do sukni z odkrytymi ramionami wyposażony powinien być w silikonowe wstawki, dzięki którym bielizna pozostanie na swoim miejscu. W przypadku kiedy suknia uszyta jest ze zwiewnego i delikatnego materiału, bielizna powinna być bezszwowa, a także w odcieniu beżu, który będzie dopasowany do koloru skóry. W przypadku takiej kreacji nie można pozwolić sobie na to, aby bielizna była widoczna i odznaczała się na opiętej sukni.Biustonosz do sukni ślubnej

Jeśli zapadła decyzja o zakupie sukni ślubnej z asymetrycznymi ramiączkami, wiązana na szyi, bądź też ze skrzyżowanymi na plecach ramiączkami, wówczas wybierzmy taki model biustonosza, który ma możliwość przypinania ramiączek na różne sposoby. Z kolei suknia z odkrytymi plecami wymaga biustonosza z bardzo obniżonym zapięciem, które oplecie dolną część pleców oraz brzuch. Istnieje również możliwość zakupienia biustonosza samonośnego. Ten model nie ma pleców, ani także ramiączek. Taki biustonosz zostaje „przyklejony” do ciała. Kolejna już alternatywa to miseczki samoprzylepne. Przykleja się je do każdej piersi osobno.

Jak zatem się okazuje, panie dowolnie mogę przebierać w różnych modelach biustonoszy. Dzięki temu na pewno znajdą taki, który idealnie będzie dopasowany do ich sukni ślubnej.

0
0