Bielizna ślubna – body, pończochy…

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Bielizna pod suknię ślubnąZ pewnością każda kobieta uważa, że bielizna powinna być przede wszystkim wygodna, chociaż jej wygląd również nie jest bez znaczenia. Szczególnie ważna jest bielizna ślubna, zatem należy ją staranie wybrać. Koniecznie trzeba pamiętać przy tym o zasadzie – najpierw suknia, potem bielizna, bowiem to zwłaszcza biustonosz musi być odpowiednio dopasowany do ślubnej kreacji. Jednakże istnieje możliwość zdecydowania się na gorset czy też body. Wiele pań z pewnością zadaje sobie pytanie, jaka powinna być ślubna bielizna?

Bielizna ślubna powinna być wygodna, ale również seksowna – tam przynajmniej uważa większość pań. Poza biustonoszem i gorsetem, zdecydować się można na body. Ma ono bardzo istotną zaletę, a mianowicie świetnie ukształtuje sylwetkę, nie straszne będą już żadne nieestetycznie prezentujące się złamania w okolicach bioder oraz na plecach (w tym przypadku spowodowane biustonoszem). Nie należy jednak mylić body z gorsetem, a także pamiętajmy o tym, że to jednak gorset pomoże w ukryciu fałdek na brzuchu, body również nie pozwoli na utrzymaniu wyprostowanej sylwetki, jak ma to miejsce w przypadku gorsetów. Body występuje także w najróżniejszych modelach, zatem można jest również odpowiednio dobrać do ślubnej kreacji.

Jeśli już przyszła Panna Młoda zdecyduje się na biustonosz, gorset lub też body, można przystąpić do wyboru kolejnych elementów bielizny (oczywiście w przypadku body będzie można dokupić tylko pończochy). Mowa tutaj o figach, stringach bądź też szortach. Wszystko według własnego uznania każdej z pań. Warto dodać, że stringi będą dobrym wyborem w przypadku kreacji, która mocno przylega do ciała. Wówczas bielizna nie będzie się odznaczać. Do woli wybierać można jeśli suknia jest nieco luźniejsza. Wówczas można nawet zdecydować się na wysokie figi, które nieco wymodelują sylwetkę.Body pod suknię ślubną

Pozostaje jeszcze kwestia pasu do pończoch, który jest bardzo ważnym elementem bielizny ślubnej. Pas również musi być wygony, w żadnym wypadku nie powinien uciskać. Ponadto powinien mieć on elastyczne paski, które będą podtrzymywały pończochy. Ostatni już element to podwiązka – jej nie powinno zabraknąć w tym szczególnym dniu, gdyż ma ona znaczenie symboliczne.

Wbrew pozorom wybór bielizny może okazać się niełatwym, należy jednak pamiętać, że musi ona zostać odpowiednio dopasowana do sukni ślubnej. Jeśli natomiast chodzi o kolor, to również powinien komponować się z kreacją. w żadnym wypadku nie może przebijać spod sukni, ponieważ wyglądać to będzie bardzo nieestetycznie, jak również nieelegancko.

1
0