Fajny prezent ślubny – co podarować poza pieniędzmi?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

prezenty slubne do domuNie da się ukryć – lubimy śluby i towarzyszące im wesela. Jednak przygotowania do tego rodzaju uroczystości musimy rozpocząć już na długo przed planowanym terminem.
Poza wyborem odpowiedniej kreacji, istotną kwestią pozostaje wybór prezentu dla Pary Młodej. A to nie lada gratka i czasem trzeba się sporo nagłówkować, aby wymyślić coś fajnego i naprawdę wyjątkowego.

Oczywiście najlepszym rozwiązaniem i ułatwieniem dla nas jest sporządzenie przez przyszłych małżonków listy swoich wymarzonych prezentów. Wtedy właściwie cały problem mamy z głowy. Pozostaje tylko udać się do sklepu i wybrać najlepszy gatunkowo upominek.

prezenty slubne w koszu spozywcze

Gdy jednak takiej listy nie mamy, musimy zdać się na swój własny intelekt i intuicję, co też „Młodzi” chcieliby od nas otrzymać.

Najprostszym i chyba najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest wręczenie odpowiedniej sumy pieniędzy. Nasi nowożeńcy z pewnością się ucieszą, ponieważ będą mogli sobie sprawić, co tylko sobie wymarzą, zaś my zaoszczędzimy sobie długotrwałego biegania po sklepach.

Wręczany przez nas prezent powinien być nie tylko wyrazem naszych najlepszych intencji i życzeń, lecz przede wszystkim powinien pomóc w urządzaniu pierwszego wspólnego gniazdka nowożeńców.

W związku z tym dobrze jest zakupić jakiś praktyczny upominek na poczet gospodarstwa domowego, który będzie służył Młodej Parze przez kilka nasŧępnych lat. Może to być komplet satynowej pościeli, zestaw ręczników i ściereczek, elegancki obrus, a także zestaw filiżanek lub sztućców, zastawa stołowa bądź naczynia kuchenne.

Miłym gestem i wyrazem sympatii może być również wykupienie dla nowożeńców kilkudniowego pobytu w eleganckim hotelu lub ekskluzywnym SPA. W zależności od naszych finansowych możliwości, Państwo Młodzi ucieszą się z takiej wycieczki organizowanej zarówno w kraju, jak i za granicą.

Ważne jest, aby wręczany przez nas prezent, był doskonałym dopełnieniem składanych przez nas, płynących prosto z serca, życzeń. Już najdrobniejszy upominek wywoła na twarzach nowożeńców uśmiech i z pewnością będzie dla nich miłą pamiątką tej, jakże ważnej i pięknej, uroczystości.

0
0