Jakim autem do ślubu?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Samochód do ślubuKiedy sala weselna jest już zarezerwowana, a suknia ślubna i modny garnitur wybrane, należy pomyśleć o tym, jakim autem przyszli małżonkowie chcą jechać do ślubu. Z pewnością ta kwesta jest bardzo ważna szczególnie dla panów, a zwłaszcza tych, którzy pasjonują się motoryzacją. Nie oznacza to jednak, że zdanie Panny Młodej się ma większego znaczenia. Młoda Para powinna wspólnie podjąć decyzję dotyczącą auta ślubnego. Poniżej kilka wskazówek, jak wybrać samochód do ślubu.

Przede wszystkim należy rozważyć jakiego typu samochodem przyszli małżonkowie chcą przyjechać do kościoła oraz na przyjęcie weselne. Może to być bowiem auto nowoczesne lub też zabytkowe. Każde z nich bezwątpienia ma swój własny urok. Największy wybór jest niewątpliwie wśród marek aut nowoczesnych – Lexus, Mercedes, BMW, Audi, Volvo – to tylko niektóre z nich. Zdecydowanie cieszą się one dużą popularnością. Jeśli chodzi o kolor to zazwyczaj przyszli Młode Pary wybierają auta czarne lub białe, wzięciem cieszą się również srebrne pojazdy. Kolor jest ważny w momencie, kiedy będziemy wybierać dekoracje auta. Wszystko musi bowiem ze sobą współgrać. Dobrze wiedzieć, że osoby, które zajmują się wożeniem do ślubu często same dbają o udekorowanie auta.Auta do ślubu

W ostatnim czasie wiele par wybiera również kilkumetrowe limuzyny, które zawiozą ich do ślubu. Limuzyna to bardzo ekskluzywny pojazd, który może zachwycić niejedną osobę. Wybierana jest przez wiele osób, ponieważ ślub to szczególna okazja i w tym dniu wszystko powinno być wyjątkowe. Innym pomysłem do sportowy kabriolet, który zawiezie Młodą Parę do ślubu. To nieco ryzykowna propozycja, ponieważ żadna kobieta nie chciałaby dotrzeć do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego z rozwianą fryzurą.

Wypożyczenie samochodu jest dość kosztowną inwestycją, zależy od tego, na jaki pojazd się Para Młoda zdecyduje. Auta zabytkowe z pewnością będą kosztowniejsze. Warto również wiedzieć, że zwykle obowiązują dwa sposoby płatności – za każdą godzinę wynajęcia auta lub też za całą usługę bez względu na to, ile godzin pojazd będzie do naszej dyspozycji.

Ślub i wesele łączą się z dużymi kosztami, dlatego też w przypadku auta ślubnego, pojawić się może szansa na zaoszczędzenie nawet kilkuset złotych. Możliwe to jest w przypadku, kiedy nasi znajomi posiadają samochód, który podoba się przyszłej Parze Młodej i chcieliby właśnie nim przyjechać do kościoła. Wówczas warto zapytać właściciela pojazdu, czy istnieje taka możliwość. Można wtedy liczyć na niższe koszty. Jeśli jednak takie rozwiązanie nie wchodzi w grę, ogłoszeń dotyczących wynajmu ślubnych pojazdów warto szukać np. w Internecie.

0
0