Suknie ślubne z kolorowymi akcentami i dodatkami

[Głosów:0    Średnia:0/5]

suknia slubna niebieska blekitnaDoskonałym pomysłem na urozmaicenie swojej ślubnej uroczystości może być wybór sukni ślubnej w innym, niż biały, kolorze. W końcu kto powiedział, że kreacja Panny Młodej musi być śnieżnobiała?

Projektanci ślubnych kreacji, jakby znudzeni już wymyślaniem wciąż nowych fasonów w odcieniu bieli, postanowili zrobić krok naprzód i zaprojektować oryginalne suknie z domieszką błękitu, czerwieni, a ostatnio nawet i czerni.
Choć białe suknie cieszą się wciąż niesłabnącą popularnością, wiele pań decyduje się w tym wyjątkowym dniu wystąpić w kolorze ecru, kremowym, lub delikatnie beżowym.
Cóż jednak stoi na przeszkodzie, aby nasza kreacja miała kolor czerwony, niebieski, żółty lub pomarańczowy?

Kolorowe suknie ślubne zalecane są zwłaszcza paniom odważnym, szukającym, ekstrawaganckich i ponadczasowych rozwiązań.

suknie slubna rozowa

Na pewno kolor Twojej sukni pozwoli Ci się wyróżnić i wprowadzi nieco odmienne akcenty do tradycyjnych już, prawie schematycznych, ślubnych trendów.

Barwne kreacje ślubne najlepsze będą oczywiście na ślub cywilny. Jednak również naszą uroczystość kościelną możemy nieco ubogacić, decydując się na błękitną, szarą, różową czy czerwoną kreację. Nie popadajmy jednak w przesadę i nie zakładajmy koloru czarnego. Pomimo tego, że cechuje go niesłychana elegancja, kojarzy się głównie z obrzędami żałobnymi. Również kolor zielony może nie wzbudzić pozytywnych reakcji wśród naszych gości. Kojarzony jest bowiem z rozwiązłym trybem życia.

suknie slubna z bordowym

Pamiętajmy jednak, że wybór sukni w kolorze musi być naszą świadomą i w pełni przemyślaną decyzją. Nie da się ukryć, że musi nam towarzyszyć przy tym spora odwaga i determinacja. Jeśli chcesz się wyróżnić, a nie chcesz wyglądać, jak wszystkie inne Panny Młode, wybierz suknię w mocnym i żywym kolorze!

1
0