Fryzury ślubne z kwiatami we włosach

[Głosów:1    Średnia:5/5]

fryzura slubna z kwiatamiJak możemy naturalnie ubogacić naszą ślubną fryzurę? Do tradycyjnego welonu dodajmy uroczy kwiat – jeden lub więcej – w zależności od rodzaju naszego uczesania. Niekoniecznie muszą być one w kolorze białym. Do wyboru mamy bowiem śliczne kwiaty kolorowe – żywe lub sztuczne, mniejsze i większe. Wystarczy już jeden mały kwiatowy motyw, a efekt będzie nieziemski.

FRYZURY ŚLUBNE Z WPIĘTYMI ŻYWYMI KWIATAMI

Najczęściej wybierane wśród Panien Młodych odmiany kwiatów to róże i storczyki. Nieco mniej popularne, choć równie piękne i efektowne, są stokrotki i hiacynty, z których wyczarować możemy bajeczny wianuszek. Sporym wzięciem cieszą się również słoneczniki i jarzębina.

fryzura slubna z kwiatami polnymi

KWIATY W ROZPUSZCZONYCH WŁOSACH
W rozpuszczone lub upięte, w romantycznym stylu na boku, włosy wepnijmy duży, charakterystyczny kwiat. Do ślubnego koka będą pasować ozdobne roślinki wszelkiego gatunku, które umieścić możemy zarówno z boku, jak i z tyłu fryzury – koniecznie w ilościach nieparzystych.
Jeśli jako uczesanie ślubne wybieramy loki, możemy udekorować je delikatnymi, drobnymi, sztucznymi kwiatuszkami.

fryzura slubna z wiankiem z kiwatow zywych

SPÓJNA STYLIZACJA ŚLUBNA
Ważne jest jednak, aby wpinane we włosy ozdoby były idealnie dopasowane do naszej sukni, zaś ich kolor – do naszego ślubnego makijażu. W bukiecie Panny Młodej, a także w butonierce Pana Młodego muszą się również znaleźć kwiaty tego samego rodzaju. Wszystko to tworzyć będzie idealnie dobraną, zgrabną całość.

JAK PRZEDŁUŻYĆ TRWAŁOŚĆ ŻYWYCH KWIATÓW?
Wybierając żywe kwiaty należy pamiętać, aby naturalnie przedłużyć ich trwałość. Przyjęcie weselne to w końcu całonocne szaleństwo do białego rana. Nieświeże i pomarszczone ozdoby we włosach z pewnością nie będą wyglądały korzystnie. Aby temu zaradzić, musimy je odpowiednio zabezpieczyć, najlepiej preparatami, które zapobiegają ich więdnięciu i dbają o ich naturalny wygląd przez wiele godzin.

1
0