Modny Pan Młody – co wybrać: garnitur, frak, surdut lub smoking?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Elegancki smokingWiele pisze się o pięknych sukniach ślubnych, gustownych dodatkach, bukietach dla Panien Młodych i ich świadków. W całym tym zamieszaniu, nie możemy jednak zapomnieć o Panu Młodym. Przecież to też jego święto. Choć największe emocje budzi długa, biała kreacja z trenem, to i panowie mają czasem spory problem z wyborem właściwego stroju. Co słychać zatem w męskiej modzie ślubnej?

Panowie do wyboru mają garnitur, frak, surdut lub smoking. Niesłabnącą popularnością cieszą się wciąż garnitury, jednak fraki czy smokingi również coraz częściej są wybierane przez przyszłych małżonków. Dlaczego? Przede wszystkim słyną one ze swojej niesłychanej elegancji. Wybór fraku czy smokingu świadczy o powadze i wysokiej randze uroczystości. A przecież o to nam w tym wszystkim chodzi. Pokażmy gościom, jak wiele dla nas znaczy ich przybycie. Pokażmy przyszłej małżonce, jak bardzo ważna jest dla nas. To wszystko możemy wyrazić bez słów, za pomocą jednego, a jakże eleganckiego stroju.

Wydawałoby się, że wybór ubioru dla Pana Młodego nie powinien przysparzać większych zmartwień. Garnitur to w końcu garnitur. Czy będzie on czarny, szary czy grafitowy nie ma właściwie żadnego znaczenia. Otóż okazuje się, że ma i to niebagatelne!
O kolorze garnituru decyduje suknia Panny Młodej. To do jej kolorystyki bowiem powinien być on dopasowany. Do śnieżnobiałej sukni załóżmy czarny, szary lub stalowy garnitur. Jeśli natomiast suknia naszej wybranki jest w kolorze ecru, wybierzmy np. odcień czekoladowy. Oba kolory będą się świetnie ze sobą komponowały.

Wybierając strój na własny ślub, warto zastanowić się, co będzie najlepsze dla naszej sylwetki, wygody i dobrego samopoczucia. W końcu przed nami długa noc pełna niesamowitych wrażeń i pysznej zabawy.

0
0