Oryginalne pomysły na wieczór panieński i kawalerski

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Pomysły na wieczór panieński

Nieodzownym elementem każdego ślubu jest wieczór panieński i kawalerski. Zwyczaj ten na dobre zagościł w polskiej tradycji. O jego organizację powinny zadbać przyjaciółki Panny Młodej i przyjaciele Pana Młodego. Uważa się, że taki wieczór powinien być niezapomniany, bowiem przyszli małżonkowie po raz ostatni bawią się osobno. Należy zatem odpowiednio wcześniej pomyśleć w jaki sposób uatrakcyjnić takie przyjęcia. Pomysłów jest bardzo wiele, warto jednak poznać upodobania Pary Młodej, aby uniknąć ewentualnych niedomówień nieporozumień. Poniżej kilka pomysłów na wieczór panieński oraz kawalerski.

Na wieczorze panieńskim zapewne chętnie pojawi się wiele kobiet, z przyjemnością przygotują one wiele atrakcji dla przyszłej żony, dobrze się przy tym bawiąc. Świetnym pomysłem jest przygotowanie przyjęcia w domu jednej z uczestniczek. Na początek Panna Młoda może zostać postawiona przed egzaminem na żonę, a kiedy go zda czekać powinny kolejne atrakcje. Innym pomysłem jest wynajem luksusowej limuzyny, która będzie wozić wszystkie uczestniczki imprezy na czele z przyszłą żoną do najmodniejszych klubów w mieście.
Z pewnością niezapomniana będzie wizyta w SPA przygotowana dla Panny Młodej i jej przyjaciółek. Seria relaksujących zabiegów pozytywnie wpłynie na samopoczucie wszystkich uczestniczek wieczoru panieńskiego, a już na pewno przyszłej małżonki, która musiała przebrnąć przez mnóstwo przygotowań przed ślubem. To propozycja ciekawa i kusząca, jednakże nie należy do najtańszych.

Pomysł na wieczór kawalerski

Bez wątpienia każdy mężczyzna biorący ślub nie może doczekać się swojego wieczoru kawalerskiego. Panowie na pewno będą zadowoleni, kiedy poczują nutkę adrenaliny. Można zatem zabrać Pana Młodego na gokarty, ściankę wspinaczkową lub na paintball. Innym pomysłem jest oczywiście szalona impreza w klubie lub też w domu jednego z uczestników wieczoru kawalerskiego. Jeśli panowie dysponują większą ilością czasu, warto zorganizować męski weekend na przykład w górach lub nad jeziorem i tam świetnie się bawić swoim towarzystwie.

Nie można także zapomnieć o drobnych upominkach, które zwykło się wręczać przyszłym małżonkom. Zwykle pada wybór na zabawne prezenty wywołujące uśmiech na twarzy Pani Młodej i Pana Młodego.

Pomysłów na wieczór panieński i kawalerski jest mnóstwo. Ważne, aby spędzić go miło i sympatycznie, najlepiej w gronie bliskich przyjaciół. Przyjęcie takie najlepiej zorganizować tydzień lub dwa tygodnie przed ślubem, aby następnego nie walczyć ze skutkami szalonej zabawy. Najważniejsze jest to, aby przyszli małżonkowie dobrze się bawili podczas przyjęć przygotowanych specjalnie dla nich.

0
0