Najpopularniejsze piosenki na pierwszy taniec weselny

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Oprawa muzyczna pierwszego tańcaZapewne każdy doskonale wie, że przygotowanie i zorganizowanie ślubu i wesele wymaga mnóstwa przygotowań. Wszystko musi bowiem zostać dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Wybór menu, dekoracja sali weselnej, znalezienie najpiękniejszej sukni ślubnej dla Panny Młodej i stylowego garnituru dla Pana Młodego. Zadbać również trzeba o odpowiednią oprawę muzyczną, a także narzeczeni muszą zdecydować się na wybór piosenki na pierwszy małżeński taniec. To bardzo ważna kwestia, ponieważ wówczas oczy wszystkich gości skierowane są właśnie na Młodą Parę. Warto dowiedzieć się co nieco na temat oprawy muzycznej pierwszego tańca.
Z pewnością decyzja nie będzie należała do łatwych. Wybrać można bowiem piosenkę, która charakteryzuje się wolnym rytmem, a także coś zupełnie innego. Świetnym rozwiązaniem jest również wybór takiej piosenki, która kojarzy się przyszłym małżonkom ze najpiękniejszymi chwilami spędzonymi razem. Coraz częściej Młode Pary uczestniczą w kursach tańca, które przygotują ich do wykonania niepowtarzalnego pierwszego tańca. Wówczas zaskoczyć można zaproszonych gości pięknie wykonanym tangiem, któremu towarzyszyć będzie muzyka z doskonale znanego dramatu „Zapach kobiety” bądź też walca do muzyki z filmu „Noce i dnie”. Jednakże w przypadku takich rozwiązań konieczne jest odpowiednie przygotowanie, bowiem wszystko musi być wykonane wręcz idealnie. Pary lubiące nieco poszaleć na parkiecie mogą wykonać wcześniej ułożoną choreografię do swojej ulubionej piosenki, niekoniecznie musi to być romantyczna ballada.Utwór muzyczny na pierwszy taniec

Poniżej kilkanaście tytułów piosenek, które najczęściej wybierają Młode Pary na swój pierwszy taniec: Seweryn Krajewski – Wielka miłość, Anna Jantar – Moje jedyne marzenie, Natalia Kukulska – Zakochani, Krzysztof Krawczyk – Bo jesteś ty, Piotr Szczepanik – Kochać, Irena Santor i Jerzy Połomski – Zakochani, Czesław Niemen – Wspomnienie, Robbie Williams – She’s The One, Bryan Adams – Everything I Do, Elvis Presley – Always On My Mind, Rod Stewart – When I need you, Chłopcy Z Placu Broni – Kocham Cię, Lady Pank – Zawsze tam gdzie Ty, Myslovitz – Chciałbym umrzeć z miłości, Wet Wet Wet – Love Is All Around.

Dla większości osób pierwszy taniec jest bardzo ważny, włączając w to wybór piosenki jest bardzo ważny. Warto pamiętać, że pierwszy taniec łączy się również z pewnym przesądem. Otóż, jeżeli przebiegnie on bez potknięć, to życie Młodej Pary będzie szczęśliwe, a młodzi małżonkowie przejdą przez nie tanecznym krokiem. Jeśli natomiast zdarzą się ewentualne potknięcia, wówczas w życiu młodzi również będą się z nimi zmagać, jednakże wszelkie przesądy należy traktować z przymrużeniem oka.

0
0