Śluby i wesela w nietypowych miejscach w Polsce i za granicą

[Głosów:0    Średnia:0/5]

slub z obcokrajowcemTradycyjny ślub kościelny i wesele w wykwintnej restauracji przy akompaniamencie weselnej kapeli pomału odchodzą do lamusa. W obecnych czasach młodzi chcą się wyróżniać. Pragną, aby ten wyjątkowy w ich życiu dzień, został na długo zapamiętany. Dlatego też wciąż na nowo prześcigają się w pomysłach na oryginalne i niezapomniane wesele. Jak i gdzie obecnie organizowane są nowoczesne śluby i wesela?
Możliwości tak naprawdę jest wiele i wszystko zależy od fantazji i zaangażowania Państwa Młodych, a także gości weselnych.

Zatem jeśli marzy Ci się cudowny ślub pod gołym niebem, dlaczego by nie spróbować? Takie wesela na świeżym powietrzu są bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych. W upalny letni dzień z pewnością będą doskonałą alternatywą dla dusznej i zatłoczonej sali restauracyjnej.

Doskonałym pomysłem może okazać się również ślub w podziemiach. W Polsce do wyboru mamy dwie możliwości: kopalnia soli w Bochni lub w Wieliczce. Sól od zawsze kojarzyła się z długowiecznością i trwałością. Może być więc doskonałą wróżbą dla naszego związku.

Oczywiście dla par szukających mocnych wrażeń idealnym pomysłem będzie ślub w przestworzach. Wypowiedzieć sakramentalne „tak” w objęciach ukochanego znajdując się tysiące metrów nad ziemią – czy może być coś bardziej romantycznego?
Parom bardziej „przyziemnym” proponujemy ślub w zamku lub elegancko urządzonym dworku. W takich aranżacjach dodatkową atrakcją jest bryczka, dorożka lub piękna, lśniąca limuzyna, którą możemy pojechać do ślubu. Goście zaś mogą udać się na krótki spacer, rozkoszując się widokiem i świeżym powietrzem w pobliskich parkach.

Możemy iść jeszcze dalej i wyruszyć w szaloną podróż do Las Vegas, gdzie z pewnością atrakcji nam nie zabraknie. Z podróży zagranicznych atrakcyjną ofertą będzie również Meksyk lub Polinezja, gdzie możemy oczekiwać akcentów ludowych. Zaś Szwecja oferuje nam cudowny ślub w lodowej scenerii, w towarzystwie reniferów i śnieżnych krajobrazów.

Najczęściej wybierane kraje na ślub marzeń to: Turcja, Tunezja, Grecja lub Dominikana, a także romantyczny rejs po Morzu Śródziemnym.

0
0