Pomysły na romantyczne i nietypowe oświadczyny

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Zdecydowana większość kobiet marzy o pięknym ślubie i wspaniałym przyjęciu weselnym. Nim jednak do tego wydarzenia dojdzie, panowie winni poprosić wybranki swojego serca o rękę. Jednakże nie jest to takie łatwe zadanie, bowiem zaręczyny koniecznie muszą być niezwykle romantyczne – tego z pewnością oczekuje wiele pań. Co więcej, zaręczyny z pewnością będą wspominane do końca życia przez większość małżeństw. Kolacja przy świecach, spacer o zachodzie słońca brzegiem morza – to nie jedyne okazje wprowadzające wyjątkowy nastrój, który sprzyja zadaniu tego szczególne pytania. Poniżej kilka pomysłów na romantyczne oświadczyny.
Wiele osób twierdzi, że nieważne gdzie i nieważne kiedy, ważne, aby mężczyzna zdecydował się na oświadczyny. Jednakże to stwierdzenie nie do końca znajduje swoje odzwierciedlenie w życiu, ponieważ większość kobiet chciałaby, aby partner zaskoczył je czymś naprawdę wyjątkowym i przy tym romantycznym. Można zatem oświadczyć się wybrance swojego serca… na łódce. W taki wyjątkowy „rejs” najlepiej wybrać się przed zachodem słońca. Z pozoru niewinna wyprawa może mieć nieoczekiwany przez kobietę, ale bardzo szczęśliwy finał.

Innym ciekawym pomysłem są oświadczyny w romantycznym mieście – Paryż, Wenecja, Wiedeń, Werona. Te urokliwe miejsca nazywane są również miastami zakochanych. Oczywiście mężczyzna powinien wcześniej zadbać o całą oprawę – znaleźć dogodne miejsce, kupić kwiaty, a także wprowadzić odpowiedni nastrój. Taka propozycja jest jednak dość kosztowna. W sytuacji kiedy budżet jest znacznie skromniejszy, również można zaskoczyć romantycznymi oświadczynami swoją kobietę. Dobrym miejscem na zaręczyny może być po prostu kino. W idealny nastrój bez wątpienia zakochanych wprowadzi komedia romantyczna. W pewnym momencie seans zostaje przerwany, a na ekranie pojawia się krótki filmik, w którym mężczyzna prosi o rękę swoją ukochaną. Taki scenariusz jest jak najbardziej możliwy, oczywiście po wcześniejszych ustaleniach z kierownikiem kina.

Ponadto romantyczne i zarazem nietypowe zaręczyny mogą mieć miejsce w chmurach – podczas lotu balonem, zimą w górach w czasie kuligu z pochodniami, podczas wspomnianej już romantycznej kolacji, czy też po prostu w domowym zaciszu. Ważna kwestia to odpowiedni nastrój, który jest połową sukcesu w drodze do romantycznych oświadczyn.

Pomysłów na romantyczne oświadczyny jest naprawdę mnóstwo. Wszystko zależy wyłącznie od wyobraźni mężczyzny, którym koniecznie powinien zadbać, aby zaręczyny były niezwykłym wydarzeniem w życiu obojgu partnerów.

0
0