Piękne życzenia z okazji ślubu od przyjaciół, rodziny, znajomych

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Życzenia ślubneW dniu swojego ślubu każda Młoda Para z ust wszystkich zaproszonych gości słyszy wiele wspaniałych życzeń – zdrowia, szczęścia, miłości aż po grobową deskę. Każde życzenia z pewnością są wyjątkowe i inne. Wszystkie również będą docenione przez młodych małżonków. Jednakże każdy gość z osobna chce, aby jego życzenia były szczególne, zwłaszcza, jeśli nowy rozdział w życiu rozpoczynają członkowie rodziny oraz bliscy znajomi. Życzenia ślubne również przekazujemy w formie pisanej dołączając je do pamiątkowych kartek. Jakie zatem powinny być życzenia z okazji ślubu?

Odpowiedź na to pytanie wbrew pozorom wcale nie jest łatwa, zwłaszcza jeśli nie chcemy składać życzeń, które Młoda Para z pewnością usłyszy od większości zaproszonych gości. Wielu ludzi nie przywiązuje do kwestii życzeń większej uwagi, zwłaszcza dlatego, że w tym wyjątkowym dniu każdy chce życzyć młodym małżonkom wszystkiego co najlepsze, a sama Młoda Para nie jest w stanie zapamiętać wszystkiego co usłyszała. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem będzie staranny wybór życzeń, które zamieszczone zostaną w karcie pamiątkowej.

Zdecydowana większość osób na kilka dni przed ślubem wyszukuje życzenia w Internecie, gdzie bez wątpienia jest ich najwięcej. Dostępne są zarówno te poważne, jak i wesołe. Jednakże taki rodzaj życzeń może być różnie odebrany, ponieważ nie będą one wyjątkowe i napisane specjalnie dla tych konkretnych osób. Dlatego też w miarę swoich możliwości stwórzmy własne oryginalne życzenia. Jeśli jednak nie jesteśmy kreatywni, wówczas najlepszym rozwiązaniem będą szczere słowa, które płyną prosto z serca. Wyjątkowe życzenia nie muszą bowiem być „ubrane” w piękne i wyszukane słowa. Najważniejsze, aby życzenia z okazji ślubu były właśnie szczere. Każda Młoda Para na pewno doceni taki szczególny gest, co więcej, tak wyjątkowe życzenia płynące prosto z serca na długo pozostaną w pamięci nowożeńców. Ułożenie oryginalnych życzeń bez wątpienia będzie nietrudnym zadaniem dla bliskiej rodziny i przyjaciół Młodej Pary, ponieważ te osoby najlepiej znają wszelkie pragnienia pary, która stanie na ślubnym kobiercu. Spersonalizowane życzenia są tym, co najbardziej zachwyci i zadowoli.Życzenia na ślub

Składając życzenia ślubne należy jednak pamiętać o pewnym zwyczaju, który jednak nie zawsze w obecnych czasach jest praktykowany. Otóż w pierwszej kolejności Młodej parze życzenia powinni składać świadkowie (najlepiej, aby rozpoczął mężczyzna, ponieważ ma to przynieść szczęście i dostatek we wspólnym życiu), następnie rodzice, dziadkowie, najbliżsi krewni, a dopiero później przyjaciele i znajomi.

0
0